Catering domowy / świąteczny

Jesteś zbyt zajęta / zajęty w okresie świątecznym, ale chcesz żeby Wielkanoc lub Boże Narodzenie były magiczne dla Ciebie i Twojej rodziny? Marzy Ci się zapach tradycyjnych świątecznych potraw unoszący się w domu?

Zamów u nas dania świąteczne tradycyjnej polskiej kuchni, które posmakują Wam wszystkim. Zobacz nasze propozycje na stronie, wybierz te Tobie odpowiadające i skontaktuj się z nami. Ceny są ustalane indywidualnie, w zależności od ilości zamówionego jedzenia.

Catering na przyjęcia

Planujesz domowe przyjęcie dla rodziny lub znajomych? Na samą myśl przygotowań przeraża Cię to jaki czas musisz na takie przygotowanie poświęcić?

Zaoszczędź z nami swój czas i pieniądze. Dostarczymy rozkosz podniebieniom każdego Twojego gościa. Przywiezione potrawy są gotowe do podania, dlatego na przygotowanie nie przeznaczysz ani chwili czasu.

Catering dla firm

Każdy wie, że odpowiedni posiłek wpływa na nasze zdrowie, samopoczucie i motywację. Dlatego dobry pracownik powinien dobrze zjeść. Zajmujemy się dostarczaniem posiłków regeneracyjnych. Wybierz jeden z zestawów Ciebie interesujących i skontaktuj się z nami.

Kiedy najlepiej złożyć zamówienie?

Przynajmniej 3 dniowe wyprzedzenie pozwoli nam na przygotowanie potraw dla Ciebie. Możesz jednak skontaktować się z nami wcześniej i wszystko zaplanować. Jeśli jednak potrzebujesz nawet coś na jutro, zadzwoń do nas a my postaramy się dopasować nasze możliwości do Twoich oczekiwań.

Dostawa / Odbiór

Odbiór osobisty posiłków w Restauracji Leśna, ale dla bardziej zajętych możliwa dostawa do zamawiającego. Jesteśmy bardzo elastyczni, dlatego wszystkie szczegóły uzgadniamy przez telefon.

Zainteresowany? Prosimy o kontakt telefoniczny.